Zabava
Domaće i strane zvijezde objavljuju stare fotke: Ovako su izgledale prije 10 godina
Davorin Višnjić/Pixsell

PRIHVATILE IZAZOV

Domaće i strane zvijezde objavljuju stare fotke: Ovako su izgledale prije 10 godina

Novi izazov na Instagramu zove se '10 year challenge', a nisu mu odoljele ni brojne poznate face

Na Instagramu je trenutno aktualan '10 year challenge', a radi se o izazovu u kojem ljudi objavljuju fotografije samih sebe snimljene prije 10 godina. 

Ovom izazovu nisu odoljele ni brojne domaće i strane zvijezde pa su nam pokazale kako su tada izgledale. 

Među njima su pjevačica Franka Batelić

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by F R A N K A (@frankaofficial_) on Jan 16, 2019 at 2:22am PST

 

Ella Dvornik

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ella Dvornik (@elladvornik) on Jan 15, 2019 at 1:10pm PST

 

Voditeljica Ivana Mišerić

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Miseric (@ivana_miseric) on Jan 15, 2019 at 7:08am PST

 

Glumica Marijana Mikulić

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marijana Mikulić (@maremikulic) on Jan 16, 2019 at 1:53am PST

 

Ecija Ivušić

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ecija Ivusic (@ecija_ivusic) on Jan 16, 2019 at 2:14am PST

 

Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 15, 2019 at 1:34pm PST

 

Reese Witherspoon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on Jan 14, 2019 at 7:57pm PST

 

Dua Lipa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on Jan 15, 2019 at 10:20am PST

 

Justin Bieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jan 14, 2019 at 11:02pm PST

 

Jennifer Garner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on Jan 15, 2019 at 5:08pm PST

 

Busy Phillips

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Busy Philipps (@busyphilipps) on Jan 13, 2019 at 4:49pm PST

 

Caitlyn Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on Jan 15, 2019 at 8:44am PST

 

Kate Beckingsale

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on Jan 14, 2019 at 6:15pm PST

 

Janet Jackson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Janet Jackson (@janetjackson) on Jan 13, 2019 at 1:54pm PST

 

Tyra Banks

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on Jan 13, 2019 at 4:54pm PST

 

Amy Schumer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @amyschumer on Jan 14, 2019 at 8:54am PST

 

Madonna:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna) on Jan 15, 2019 at 4:45am PST

 

Kate Hudson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Čitaj, prati i komentiraj naše priče i na našoj Facebook stranici Tabloid.hr!

Reci što misliš!